Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 
politechnika
AKTUALNOŚCI
17-01-2017

Zmiana nazwy Zakładu na Katedrę

Zgodnie z Zarządzeniem nr 52/2016 Rektora PRz z dnia 19 grudnia 2016 r. w sprawie zmian w strukturze organizacyjnej WEiI, dotychczasowy Zakład Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych został przekształcony w

Katedrę Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (KSEiT).

Katedra Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych 2017