Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 
politechnika
AKTUALNOŚCI
26-01-2015

Odszedł od nas Prof. Włodzimierz KALITA

Z głębokim żalem informujemy, że 29. listopada 2014 roku zmarł prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kalita, wieloletni kierownik Zakładu Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.

W osobie Profesora tracimy Nauczyciela Akademickiego, Naukowca, Wychowawcę wielu pokoleń studentów i młodej kadry naukowej a przede wszystkim Wspaniałego Człowieka, serdecznego i życzliwego, będącego wzorem dla nas - współpracowników i młodzieży. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Katedra Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych 2017