Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 
politechnika
AKTUALNOŚCI
25-04-2014

Prof. Włodzimierz Kalita odebrał nominację profesorską z rąk Prezydenta RP

fot. Wojciech Olkusnik, Kancelaria Prezydenta RP
fot. Wojciech Olkusnik, Kancelaria...
fot. Wojciech Olkusnik, Kancelaria Prezydenta RP
fot. Wojciech Olkusnik, Kancelaria...

W dniu 10 kwietnia 2014 roku prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kalita odebrał nominację profesorską z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Uroczystość wręczenia odbyła się w Belwederskiej Rezydencji Prezydenta w Warszawie.

Katedra Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych 2017