Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika
24-03-2014

Nominacja profesorska dla pracownika ZSEiT

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kalita otrzymał tytuł profesora nauk technicznych decyzją Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z dnia 19 lutego 2014 roku. Prof. Kalita pełnił nieprzerwanie, od początku istnienia aż do 2013 roku funkcję kierownika Zakładu Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych. Otrzymany najwyższy tytuł naukowy stanowi niewątpliwie ukoronowanie Jego wieloletniej działalności naukowej i organizacyjnej zarówno w skali Wydziału i Uczelni, jak i na arenie krajowej i międzynarodowej.

Katedra Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych 2017