Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 
politechnika
AKTUALNOŚCI
20-02-2014

Kolejna wizyta przedstawicieli firmy Mentor Graphics w ZSEiT

14 stycznia 2014 przedstawiciele amerykańskiej firmy Mentor Graphics (światowego lidera na rynku oprogramowania EDA) po raz kolejny odwiedzili Politechnikę Rzeszowską. Zapoczątkowana przez prof. Jerzego Potenckiego owocna współpraca z tą firmą trwa nieprzerwanie od 6 lat, przez co nasi studenci mają bezpłatny dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania do projektowania układów elektronicznych, a także uczestniczą w szkoleniach z programu Expedition (na początku odbywających się w formie kursów, obecnie jako przedmiot obieralny na studiach magisterskich). Podczas spotkania z Dziekanem WEiI oraz pracownikami ZSEiT omówiono dalsze kierunki współpracy, natomiast na spotkaniu ze studentami naszego Wydziału przedstawiciele Mentor Graphics przedstawili możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego na stażach w oddziale w Katowicach.

Katedra Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych 2017